SATORI - kierunek psychotronika - nad morzem 7-8.10.2023 r.

Kolejny warsztat Satori nad morzem. 

Zapraszamy

Satori nad morzem Szkoła Psychotroniki
Satori w Szkole Psychotroniki

SATORI W SZKOLE PSYCHOTRONIKI - Jastrzębia Góra marzec 2023 r.

Interesuje Cię rozwój osobisty?

Czujesz, że poznajesz ludzi, którzy ranią Cię w pewien charakterystyczny, powtarzający się sposób?

Nosisz w sobie żal do kogoś lub czegoś, który odbiera Ci energię do życia i działania?

Zapraszam Cię do wzięcia udziału w niesamowitej przygodzie z dziełem Colina Tippinga – twórcy Radykalnego Wybaczania- grą Satori, która w inteligentny, transformujący a jednocześnie lekki sposób daje możliwość wyzwolenia się z uwikłań relacyjnych, uwolnienia się od poczucia bycia ofiarą, doświadczenia procesu zmiany energii i dotarcia do swojej wewnętrznej mocy.

Wyraź i uwolnij swoje trudne emocje, pokonaj ograniczenia, porzuć niewspierające, wręcz sabotujące przekonania i uzyskaj niezwykłą głębię zrozumienia własnego życia.

Trening prowadzony przez Certyfikowanego Trenera Radykalnego Wybaczania – Ewę Koszelę.

PODSTAWY ASTROLOGII
W SZKOLE PSYCHOTRONIKI

maj-czerwiec 2022 r.
Poznań

Podstawy astrologii


Warsztat przeznaczony dla osób chcących nabyć umiejętność samodzielnej interpretacji horoskopu i jego elementów.

Oprócz teorii, uczestnicy będą mieli okazję także praktycznie przećwiczyć omawiane zagadnienia teoretyczne.


Program


    Wprowadzenie do astrologii, zapoznanie z podstawowymi elementami horoskopu

    znaki zodiaku i ich władcy, teoria archetypów

    znaczenie żywiołów i jakości podczas interpretacji kosmogramu

    wyznaczanie horoskopów uczestników (dla chętnych)

    planety i ich charakterystyka

    planety w znakach – synteza symboliki

    wyznaczanie ascendentu i jego ważna rola w horoskopie

    domy horoskopu i ich rola w życiu właściciela horoskopu

    domy w znakach i planety w domach – talenty i narzędzia do realizacji swoich celów

    aspekty pomiędzy planetami oraz ich figury – jak wykorzystywać swoje potencjały

    znaczenie retrogradacji planet

    pojęcie i wyznaczanie dominanty horoskopu

    praktyczne ćwiczenia interpretacji horoskopów

    przykłady działania astrologii na podstawie horoskopów uczestników (dla chętnych)

    wprowadzenie do astrologii prognostycznej, znaczenie tranzytów.


Astrologia prowadzi do zrozumienia siebie i pogłębienia wiedza o swoich potencjałach oraz możliwościach ich wykorzystania.


Prognozowania za pomocą astrologii pomaga lepiej wykorzystać sprzyjające okresy i ustrzec się pomyłek w okresie mniej przychylnym.


Ale o tym przecież wiedzą wszyscy, którzy dojrzeli już do tego, aby astrologii się uczyć.


Terminy zajęć: 21-22.05, 28-29.05, 11-12.06.2022 r.

Miejsce: IPS, os. Stare Żegrze 1, 61-249 Poznań


Cena: I-szy dzień GRATIS!


cena za całość (6 dni): 500zł


Informacje i zapisy: 577-950-470


Istnieje możliwość kontynuacji zajęć na kolejnym poziomie zaawansowania. 


 

Informacje i zapisy:

 577 950 470

 

Informacje i ceny dla słuchaczy IPS znajdują się w Panelu Słuchacza 

astrologia w studium psychotroniki
Drzewo życia i drzewo rodu warsztaty z psychotroniki

Drzewo życia działanie systemu rodowego - Szkoła Psychotroniki

Miejsce: Łazy nad morzem

Termin: 23-29.10.2022 r.

Koszt: 1400zł (szkolenie, wyżywienie, zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych)

PROGRAM KURSU:

-zapis genetyczny i pamięć emocjonalna zapisana w ciele jako blokady

-emocje chcą być przeżyte i nazwane, nierozpoznane tworzą spustoszenie

-zrozumienie systemu wartości rodu i wykorzystanie własnego potencjału

-w objęciach życia i śmierci – rozmowa z podświadomością duszą dzieckiem wewnętrznym

-traumy rodowe – jak subtelny sposób jesteśmy obdarowani nie dożytymi traumami naszych przodków

-inicjacje ze sferą materialną emocjonalną mentalną i duchową

-codzienna medytacja z muzyką o wibracji naszego mózgu łączenie się ze źródłem z mocą przodków jednością uzdrawianie swoich sfer metodami koło ho’oponopono i chirurgią fantomową

Zapisy:

e-mail: warsztaty@psychologia.org

tel.: 577-950-470

WARSZTATYPSYCHOTRONICZNE - Muanay-Ki - Pogorzelica 2021

W peruwiańskich Andach istnieje pradawna duchowa tradycja pracy z energią i żywiołami. Poczuj moc tej tradycji stosując praktyczne ćwiczenia, które pomagają dotrzeć do pierwotnych sił natury, obudzić wewnętrzną mądrość oraz świadomość. Rytuały Munay-Ki zabiorą cię w transformującą podróż, rozbudzając energię ciała, podnosząc wibracje i dając umiejętności, które pozwolą ci przetransformować życie. Oprócz otrzymania inicjacji dowiesz się jak uzdrawiać i chronić się za pomocą rytuałów Munay-Ki. Poznasz także inne narzędzia i techniki samo uzdrawiania oraz świadomego życia. Przepowiednie Inków mówią, że na Ziemi pojawi się Nowy Człowiek – świetlista, wolna od lęku istota. Rytuały Munay-Ki przekazują kody tego nowego człowieka. Seria dziewięciu rytuałów jest przekazywana w drodze transmisji energetycznej, w podobny sposób co Reiki.
Rytuały, między innymi:

  Przynoszą uzdrowienie,

  Dają ochronę

  Rozbudzają umiejętność postrzegania świata energii i ducha,

  Łączą z linią uzdrowicieli i uzdrowicielek i pomagają nieść równowagę całemu stworzeniu.


Munay-Ki

  Słowo Munay-Ki pochodzi z dialektu Quechua i oznacza ‘kocham cię’. Munay-Ki to dziewięć rytuałów inicjacyjnych, które pozwalają dotrzeć do własnej mądrości i mocy oraz objąć opiekę nad całym stworzeniem. Dziewięć rytuałów występuje w wielu tradycjach szamańskich, choć są one przekazywane w różnej formie w zależności od kultury. Rytuały wzięły swój początek w Dolinie Hinduskiej. Uzdrowicielki i uzdrowiciele przynieśli je ze sobą do Ameryki, przekraczając Cieśninę Beringa z Syberii w trakcie epoki lodowcowej jakieś 30 tysięcy lat temu. Ci odważni podróżnicy to Laika, pradawni Strażnicy Ziemi.


Laika to niezwykli mężczyźni i niezwykłe kobiety. Nie urodzili się z wyjątkowych darem Stwórcy, ale osiągnęli stan wdzięku i moc dzięki modlitwie, studiowaniu Mądrości i dyscyplinie. Niektórzy stali się uznanymi przywódcami i uzdrowicielami, podczas gdy inny wiedli proste życie, wychowując dzieci i uprawiając kukurydzę. Laika czuli, że ludzie zaczną poznawać Munay-Ki, gdy będą na to gotowi i gdy poczują wołanie.

Wielu z nas usłyszało wołanie Ducha, zapragnęliśmy zmienić życie i świat. Gdy wkroczycie na ścieżkę Strażników Ziemi ze szczerą intencją i otwartym sercem, zauważycie, że nie jesteście sami. Odkryjecie podobnie myślących ludzi, którzy pragną żyć zgodnie z zasadami etyki, podążając za wizją. Odkryjecie także Strażników Ziemi, którzy żyli na tej planecie tysiące lat temu, świetliste istoty, które obecnie są elementem siatki życia. Ci Strażnicy Ziemi wspomogą was swoją siłą i wizją.


Gdy otrzymasz Munay-Ki, oczyszczą się twoje czakry i otrzymasz coś, co Laika nazywają tęczowym ciałem. Pamiętaj, ze każda czakra ma swój kolor i gdy wszystkie świecą swoim pierwotnym blaskiem, emitują kolory tęczy. Gdy są stłumione traumą z tego życia oraz z poprzednich wcieleń, nasze Świetliste Pole Energetyczne (ŚPE) ma szary odcień, a czakry stają się zbiornikiem psychicznych zanieczyszczeń. Inicjacje Strażników Ziemi pozwalają rozwinąć nową strukturę LEF, w miarę jak przechodzimy z ciała homo sapiens do anielskiego ciała homo luminous.


Rytuały zostały przekazane pradawnym nauczycielom przez anielskie istoty. Gdy Strażnik Ziemi przekazuje Munay-Ki tak naprawdę przekazuje mądrość świetlistych istot. Przekazując te energetyczne informacje Strażnik Ziemi po prostu utrzymuje świętą przestrzeń i wibrację poziomu, który chce przekazać. Chociaż nie jesteś w stanie inicjować się samodzielnie, gdy otrzymasz rytuały, możesz je przekazywać innym.


Dziewięć Rytuałów Inicjacyjnych


Rytuały podstawy


Rytuał Uzdrowicieli – łączy z linią przekazu świetlistych istot z przeszłości, które przychodzą by wspomóc nas w osobistej transformacji. Rozbudza moc uzdrawiającą w dłoniach, więc każdy, kogo dotykasz otrzymuje błogosławieństwo. Te świetliste istoty pracują nad nami w czasie naszej medytacji i snu, uzdrawiając rany przeszłości oraz rany naszych przodków.


Opaski mocy – W trakcie rytuału w twoje świetliste pole energetyczne wplatane są świetliste pasy, które służą ochronie. Opaski działają jak filtr, rozkładając na jeden z pięciu żywiołów każdą negatywną energię, która się pojawia na Twojej drodze, tak by energie te mogły Cię karmić zamiast zatruwać lub przynosić choroby. Opaski Mocy są zawsze „włączone” i negatywne energie od razu się od nich odbijają.


Rytuał Harmonii – Przekaz siedmiu archetypów do czakr: najpierw otrzymasz węża, jaguar, kolibra i orła, następnie trzech Archaniołów: Huascar Inka, Strażnika Świata Niższego (nieświadomości), Quetzalcoatl, pierzastego węża, Boga Ameryki i Strażnika Świata Środkowego (świat na jawie) i Pachakuti, Strażnika Świata Górnego (nadświadomości).


Rytuał Widzących – stworzenie zewnętrznych włókien światła, które wychodzą z Twojej wzrokowej kory mózgowej z tyłu głowy do czakry trzeciego oka i czakry serca. Ta praktyka przebudza Twą zdolność do postrzegania niewidzialnego świata.


Wibracja Aniołów i Archaniołów


Rytuał Strażniczek Dnia – Łączy z Uzdrowicielami z przeszłości. Strażniczki Dnia są w stanie przywołać moc tych starożytnych ołtarzy, by uzdrawiać i przynosić równowagę ziemi. Strażniczki Dnia każdego dnia przywołują wschód słońca, są położnymi i zielarkami. Rytuał pozwala uzdrowić wewnętrzną kobiecość, wyjść poza strach, zanurzyć się w spokoju.


Rytuał Strażników Mądrości – Łączy z linią przekazu świetlistych istot z przeszłości i przyszłości. Rytuał związany z ośnieżonymi stokami gór, być może z odległą pamięcią naszych przodków z Himalajów. Rytuał pozwala uzdrowić wewnętrzną męskość, wykroczyć poza czas, zanurzyć się w naukach dotyczących uzdrawiania i posmakować wieczności.


Rytuał Strażników Ziemi – Rytuał łączy z archaniołami, którzy są strażnikami naszej galaktyki, opiekunami życia na Ziemi. Rytuał łączy z gwiazdami i słońcem, naszą lokalną gwiazdą. Pozwala poznać ścieżki widzących i śnić świat do istnienia.


Rytuał Strażnika Gwiazd – Ten rytuał zakotwicza cię bezpiecznie w czasie po wielkiej zmianie, o której mówi się, iż dokona się około roku 2012. Twoje ciało fizyczne zaczyna ewoluować w ciało Homo luminous. Proces starzenia się jest spowolniony, zachodzą zmiany w DNA i stajesz się odporny na choroby wobec których wcześniej byłeś bezbronny.


Rytuał Stworzycielki/Stworzyciela– Rozbudza boskie światło wewnątrz, pozwala ci się stać strażnikiem całego stworzenia, od najmniejszego ziarnka piasku po największe skupiska galaktyk we wszechświecie. Niegdyś był przekazywany jedynie bezpośrednio od Ducha, obecnie przekazywany przez ludzi.


Gdy rytuały wykiełkują i urosną w Tobie, otrzymasz błogosławieństwo Aniołów. Masz się jedynie otworzyć na mądrość Strażników Ziemi, a ona po prostu na ciebie spłynie.


ZASADY

Brak przemocy Nie rań siebie ani innych.

Podążanie za prawdą Żyj w zgodzie ze swoją prawdą.

Etyka Nie kradnij, żyj zgodnie z tym, co głosisz

Umiar Mądrze używaj swojej siły życiowe

Wdzięczność Praktykuj wdzięczność, doceniaj wszystko, co masz.

Hojność Dawaj więcej niż otrzymujesz, gdyż w tym świecie nic

 tak naprawdę nie należy do ciebie.

  Dawaj bez oczekiwań.


Życie zgodnie z Zasadami, jak wszelkie uzdrawianie, jest podróżą. Ważnym elementem Munay-Ki jest poświęcenie się tej podróży.


Bądź w pełni obecna/y Życie chwilą


Pozytywne myślenie Świadome życie


Ćwiczenia fizyczne Regularne ćwiczenia


Odpowiedni oddech Świadomy i skupiony oddech


Odpowiednia relaksacja Odpoczynek i relaks


Odpowiednia dieta Zdrowa i zrównoważona dieta


Medytacja Każdy moment jest medytacją!


WAŻNE WSKAZÓWKI

Zaangażowanie

Proszę przygotuj się na uczestnictwo w całych warsztatach. Proces, który rozpoczyna się, gdy zaczynasz otrzymywać dziewięć rytuałów Munay-Ki jest podróżą. W miarę jak wzrastają w tobie nasiona Munay-Ki wzrasta twoja umiejętność kreowania i manifestowania w tym świecie. To wymaga ogromnej odpowiedzialności.

Święta przestrzeń

Warsztaty odbywają się w Świętej Przestrzeni, w miejscu, które nas chroni i transformuje, do którego przybywamy zostawiając codzienny świat za sobą i wkraczamy w święty czas i przestrzeń, gdzie możemy działać z intencją i świadomością, jednocześnie łącząc się głębiej ze sobą i z innymi. To przestrzeń bliskości, szczerości i szacunku, która pozwala na transparentność, pozwala docenić to kim jesteś, co czujesz i komunikować swoje potrzeby w jasny i pełen szacunku sposób, tworząc krąg opierający się na zaufaniu i wsparciu.


Informacje i zapisy:

 577 950 470

 

Informacje i ceny dla słuchaczy IPS znajdują się w Panelu Słuchacza 

psychotronika kurs radiestezji w Szkole Psychotroniki

WARSZTATY z PSYCHOTRONIKI - WIOSNA 2020

Warsztay odedą się w terminie
7-13 października 
w Jastrzębiej Górze.

Warsztay odedą się w terminie 8-14 marca w ośrodku Vis w Jastrzębiej Górze.

Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych. Istnieje możliwość rezerwacji pokoju jednoosobowego za dopłatą.

Trzy posilki dziennie, mozliwość wyboru opcji wegetariańskiej.

 

WARSZTATY:

Bioenergetyka i reiki - Bogusław Waśkiewicz

Radiestezja - Piotr Gruda

 


 

Informacje i zapisy:

 577 950 470

 

Informacje i ceny dla słuchaczy IPS znajdują się w Panelu Słuchacza 

KURS: TERAPIA MERIDIANÓW
prowadzi mistrz
Bogusław J. Waśkiewicz

wykładowca Szkoły Psychotroniki

kierunku psychtronika

Termin: 7-13.10.2018 r.

Miejsce: Jastrzębia Góra

Cena: 1050 zł

Po zakończeniu warsztatu uczestnicy otrzymują certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.

W programie warsztatów:


-położenie i rola meridianów

-funkcje fizyczne i eteryczne

-wpływ na psychikę oraz sprawność emocjonalną

-metody terapii oraz harmonizacji meridianów

-praktyczne ćwiczenia

Warsztaty odbywają się w ośrodku Vis w Jastrzębiej Górze. Cena obejmuje szkolenie, zakwaterowanie, wyżywienie – 3 posiłki dziennie.

INFORMACJE

studium@psychologia.org.pl

577 950 470

Bogusław Waśkiewicz wykładowca Szkoły Psychotroniki kierunek biotronika
Dziady w Szkole Psychotroniki listopad 2019

Obrzęd Dziadów w Szkole Psychotroniki listopad 2019

Jest to rodzimy obrzęd obcowania ze zmarłymi przodkami i za ich wstawiennictwem ożywiania rodu. Polega na kierowaniu uwagi osoby, dla której jest prowadzony, w taki sposób, by dotarła ona do pamięci rodowej, na skraj zaświatów i poznała wiedzę prarodziców. I choć wiedza ta może wydawać się pozorna, to bardzo często jest rozwiązaniem wielu przytłaczających spraw życiowych.

Obrzęd nagłośniony przez Mickiewicza jest narzędziem porównywalnym, a pod wieloma względami, lepszym od zuluskich ustawień przekonwertowanych do współczesnej psychologii przez Berta Hellingera.

Prowadzi:

Jacek Greczyszyn

z wykształcenia pedagog, red. naczelny pisma Wieszczu!, wykładowca Instytutu Psychologii Stosowanej, nauczyciel obrazowania według dawnych, słowiańskich sposobów zapisu (biełwica, głagolica), autor wielu publikacji dot. wysokiej, tajemnej wiedzy Słowian. m. in.: Tarot słowiański; Glęgolica: obrazowanie, albo pojęcie o wyobrażeniu; Runy polskie dla każdego w rozwoju osobistym; Obrzęd Dziadów: jak wykonać go skutecznie?; Księga Wieszczów; Wolne ptaki…

Informacje i zapisy:

577 950 470

warsztaty@psychologia.org

Szkoła Psychotroniki kierunek psychotronika i biotronika

ADRES:
Instytut Psychologii Stosowanej
Al. Stanów Zjednoczonych 24
03-964 Warszawa

ODDZIAŁY:
WARSZAWA,
POZNAŃ,
KATOWICE,
WROCŁAW,
KRAKÓW,
ŁÓDŹ.

KONTAKT
Email: studium@psychologia.org.pl
TELEFON: 577 950 470

KIERUNKI:
Psychotronika
Biotronika